AKCIÓS tajvani teáink árlistája

Az akció időtartama 2016.06.23-2016.07.05!

TEA NEVEFt/50gFt/50gFt/30gFt/30g
Zöld tea / Green tearégi ár-20% akciórégi ár-20% akció
Sencha green tea14001120880700
Alishan Gaba green tea2900232018301460
Jasmine green tea12801020810650
Oolong tea    
Alishan Chinxing oolong2900232018301470
Baozhong green-oolong tea166013301040830
Shanling xi oolong3650292023001840
Alishan Gaba oolong I. grade3220258020301620
Alishan charcoal roasted Gaba oolong3440275021701730
Alishan Jin Xuan tea2520202015901270
Oriental beauty oolong4480359028202250
Lavender oolong166013301040830
Lishan oolong4800384030302420
Gui Fei oolong2850228018001440
Alishan Organic Gaba oolong II. grade2850228017901420
Fekete / Black tea    
Ruby black tea2900232018201450
Alishan Gaba black tea3260260020501640
Aged TKY tea3630290022801820
Formosa GABA Black2520202015901270
Formosa Dian Hong2280182014401150
Bi Yu Black 2520202015901270
Jin Xuan 2450196015401230
Formosa Honey Black2520202015901270
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Pin It on Pinterest