Aktuális japán tea árlista (2017.05.12)

Az alábbi táblázatban a 2016 évi tavaszi és nyári szedésű Uji japán teáinkat foglaltuk össze.
Lesznek nyár eleji meglepetések, de a 2017-es évi friss japán teák őszre várhatóak.

Tea neve30g50g100g
Sencha Nibancha *ÚJ124519803565
Sencha Shiro147023304195
Sencha Shiruki186029505310
Sencha Ujitawara238037806805
Sencha Ujitawara Premium * ÚJ346555009900
Sencha Fukamushi171027204895
Uji Samidori Sencha *ÚJ286545508190
Nibancha Karigane *ÚJ116518503330
Sencha Karigane182028905200
Gyokuro Karigane227036106500
Gyokuro Jikagise241038306895
Gyokuro Gokoh3720590010620
Uji Genmaicha123019503510
Genmaicha Matcha Iri139022003960
Uji Houjicha100016002880
Houjicha Karigane *ÚJ107017003060
Uji Matcha prémium40g fémdoboz5350

japan14

japan15

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Pin It on Pinterest